title

Yeni yıl eğlencesine 70’ler 80’ler damgası

Bayyurt “Senin Yerin Farklı” dedi, tüm çalışanlarını zamanda yolculuğa çıkardı.

Bayyurt Grup bünyesinde yer alan Yapı ve Dekorasyon Merkezi Decozone çalışanları zamanda yolculuk yaparak ilginç bir yeni yıl partisine imza attı. Bayyurt Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Şener Bayyurt ile yine Bayyurt bünyesinde yer alan doğal taş sektörünün önde gelen markası Decros Genel Müdürü Zekiye Bayyurt’un öncülüğünde düzenlenen parti, 70’ler ve 80’ler konseptine uygun olarak hazırlandı.

Decozone Sanat Galerisi’nde gerçekleşen renkli geceye katılan çalışanlar, 1970 ve 1980’li yılların kostümleri, aksesuarları ve makyajlarıyla ilginç görüntüler oluşturdu. Aynı zamanda başarılı bir yılı geride bırakmanın mutluluğunu yaşadıklarını ve 2018’e yüzde 50 büyüme hedefiyle girmeyi amaçladıklarını dile getiren Şener Bayyurt, firmanın başarısını artıran mesai arkadaşları için “Senin yerin farklı” temasıyla yeni yıl eğlencesi düzenlediklerini söyledi. Her sene yapılan ve ilk kez sıra dışı bir konseptle gerçekleştirilen kutlamaya, Bayyurt çalışanları ve Decozone iş ortaklarından oluşan 120 kişilik topluluk katıldı. Son ayların en renkli partisine dahil olan firma çalışanları, Deejay Team ve Aygül’ün çaldığı nostaljik parçalarla coşkulu bir gece yaşadı. Partinin ilerleyen saatlerinde en iyi giyinen kişilere de hediye çekleri verildi.

BAYYURT GRUP HAKKINDA:

1973 yılında mühendislik şirketi olarak kurulan Bayyurt Grup, günümüzde inşaat, teknoloji, madencilik, lojistik, doğal taş üretimi, doğal taş mobilya ve aksesuar üretimi, dış ticaret, yapı ve dekorasyon malzemeleri satışı gibi birçok alanda faaliyet gösteriyor. Grup’un Türkiye dışında ABD ve Kuzey Kıbrıs’ta da yatırımları mevcut. Bayyurt Grup’un İzmir Alsancak’ta bulunan 6.500 m2 kapalı alana sahip dört katlı Decozone mağazası, Türkiye’nin en büyük yapı ve dekorasyon merkezlerinden biri konumunda.