Background

Hakkımızda

Güçlü, Köklü, Global

Bayyurt Hakkında

1973’te kurulan Bayyurt; kurulduğu yıldan bu yana inşaat, madencilik, lojistik ve doğal taş üretimi gibi birçok farklı alanda yatırımlarını sürdürüyor. 1995 yılında İstanbul’da kurulan doğal taş biriminin ardından Bayyurt, kısa sürede Türkiye’nin en büyük doğal taş üreticilerinden biri, sektörün trendleri belirleyen öncüsü durumuna geldi.

Bayyurt; Decros markası ile başta Avrupa Birliği ülkeleri, Amerika, Avustralya olmak üzere 55 farklı ülkeye ihracat faaliyetlerini sürdürüyor.

Bayyurt; İzmir ve Denizli’de bulunan yapı ve dekorasyon mağazaları ile perakende alanında da hizmet veriyor. 6.500 m² ile Ege Bölgesinin en büyük showroom alanına sahip olan Decozone İzmir; doğal taştan mobilyaya, vitrifiyeden seramiğe, parkeden perdeye, cephe sistemlerinden, iklimlendirme çözümlerine kadar binlerce ürün çeşidini müşterilerine tek bir çatı altında sunuyor. Ege Bölgesinin en geniş teşhir alanında proje sahipleri ve son kullanıcılar için tecrübeli mimarlar ve satış ekibi ile üç boyutlu projelendirme hizmeti sağlıyor.

Decozone; Eczacıbaşı Grubunun Vitra, Artema, Intema Mutfak gibi dünya markalarına ait banyo, seramik, armatür ve mutfak ürün gruplarının tüm ürün çeşitlerini Ege Bölge Ana Bayi olarak satışa sunuyor ve yaklaşık 300 bayisine dağıtım gerçekleştiriyor.

Ege Bölgesinin en büyük yapı malzemeleri dağıtıcısı olan Bayyurt; 40 yıla yakın inşaat sektörü tecrübesi ve donanımlı ekibiyle otel, inşaat, AVM, hastane, fabrika gibi pek çok tesise de hizmet veriyor.

Daha SÜrdÜrÜlebİlİr Bİr DÜnya

Bayyurt Grup, TEMA Vakfı ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği üyesidir. Üretim sürecinde çevresel korumayı ve gelecek nesillere daha iyi bir doğa bırakmak için gerekli olan tüm önlemleri sorumluluk olarak kabul etmektedir.

Sağlıklı ve Güvenlİ Çalışma Koşulları

Bayyurt Grup, işçi sağlığı ve güvenliği için hem kendi üretim alanlarında hem de işbirliği içinde olduğu tüm taşeronlarda tüm önlemleri alır. İşçilerin haklarıyla ilgili kısıtlamaları onaylamaz ve bu tutumu benimseyen şirketler ile çalışmaz

Eğİtİmde Eşİtlİk

Eğitim eşitsizliği dünyadaki en büyük sosyal adaletsizlik olup, en büyük uluslararası tehditlerden biridir. Bayyurt Grup, her sene lise ve üniversitede okuyan çocukların eğitim masrafını karşılayarak bu sorunun çözümüne katkıda bulunmaktadır.

Eşİt Yaklaşım

Bayyurt Grup, bir kurum olarak herhangi bir dini, etnik veya siyasi görüşü benimsemez. Bütün dinlere, ırklara, cinsiyetlere aynı mesafede durur ve hiçbir zaman herhangi bir ayrımcılık yapmaz.

Şener Bayyurt

Başkanın Mesajı

Bayyurt olarak; müşterilerimiz, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve ortaklarımız ile birlikte evrensel değerlere saygılı, yenilikçi, akılcı, yaratıcı ve sorumlu bir kuruluş olmak amacıyla başladığımız ticari hayatımızda emin adımlarla büyüyerek ilerliyoruz.

Müşteri odaklı çalışma prensibimiz ile müşterilerimizin bireysel ihtiyaçlarını belirleyerek onlara farklı ürün alternatifleri, en iyi fiyat avantajı, hızlı teslimat ve geniş teşhir alanı imkanı sunuyoruz. Ayrıca iş ortaklarımız için tasarım sanışmanlığı desteği veriyoruz. ERP ve CRM sistemlerimiz, bize müşterilerimizin bireysel ihtiyaçlarını karşılama, etkin üretim süreci ve kalite kontrol imkanı sağlıyor.

Kaliteli hizmet anlayışımızla, çalışanlarımızın sürekli eğitim ve gelişimlerini destekliyoruz. Onlara güvenli ve sağlıklı bir iş ortamı yaratarak yeteneklerini ve gelişimlerini artırmalarını sağlıyoruz. Hem kendi üretim tesisimizde hem de işbirliği içinde olduğumuz yüklenici firmalarda iş ve işçi güvenliği için gerekli tüm önlemleri alıyoruz.

Sürekli ve güvenli büyüme stratejimizle hem ortaklarımıza hem de ülkemizin ekonomisine katkı sağlıyoruz. Ürün ve hizmetlerimizdeki sürekliliği sağlamak, gerekli yatırımları gerçekleştirebilmek, çalışanlarımızın ve toplumun ekonomik ve sosyal gelişmesine yardımcı olmak için çalışıyoruz.

Üretim süreçlerinde çevresel korumayı ve gelecek nesillere daha iyi bir doğa ve yaşam bırakmak için gerekli tüm önlemleri sorumluluk olarak kabul edip karımızın belirli bir bölümüyle sosyal sorumluluk ve çevre konularındaki projeleri destekliyoruz.

Background
Background

TİCARİ VE AHLAKİ MANİFESTO

BAYYURT müşterilerini, çalışanlarını, tedarikçilerini ve ortaklarını yanlış yönlendirmez, yanıltmaz.

BAYYURT evrensel değerlere saygılıdır.

BAYYURT faaliyetlerinde yasa ve yönetmeliklere uyar.

BAYYURT müşteri memnuniyeti odaklı, ihtiyaç ve taleplere en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap veren proaktif bir anlayışla çalışır. Hizmetlerini söz verdiği koşullarda sunar, müşterilerine saygı, onur, adalet, eşitlik ve nezaket kuralları çerçevesinde yaklaşır.

BAYYURT müşterilerinin, çalışanlarının ve çalıştığı diğer ilgili kişi ve kuruluşların gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen gösterir.

BAYYURT kârının belli bir bölümüyle sosyal sorumluluk ve çevre konularındaki projeleri destekler.

BAYYURT dil, ırk, renk, cinsiyet, siyasî düşünce, felsefî inanç, din, mezhep ayrımcılığı yapmaz.

BAYYURT insan sağlığına ve çevreye zararlı sektörlere yatırım yapmaz.

BAYYURT hem kendi üretim tesislerinde hem de işbirliği içinde olduğu yüklenici firmalarda iş ve işçi güvenliği için gerekli tüm önlemleri alır.

BAYYURT piyasada kötü şöhreti olan firmalar ile çalışmaz.

BAYYURT çalışanlarına dürüst ve adil yaklaşır, ayrımcı olmayan, güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı taahhüt eder, bireysel gelişimi için gerekli çabayı gösterir, iş hayatı ile özel hayat arasındaki dengeyi gözetir.