title

BAYYURT GRUP’A 3 ÖDÜL BİRDEN

Ege Bölgesinin en büyük ve yaygın yapı malzemeleri ticareti firması olan Bayyurt Şirketler Grubu, sektöründeki iddiasını bir kez daha ortaya koydu ve aldığı ödüllerine yenilerini ekledi.

Eczacıbaşı Grubu’na ait Vitra Intema İş Ortakları Toplantısına katılan Bayyurt Şirketler Grubu ortağı Zekiye Bayyurt, Vitra Intema’nın dağıttığı ödüllerin üçünü; Ege Bölge Ciro Birinciliği, Tali Yapılanma Birinciliği ve Cirosal Büyüme Ödülü’nü İzmir’e getirdi.

Ödülleri Bayyurt Şirketler Grubu firmaları Decros ve Decozone olarak aldıklarını belirten firma ortağı Zekiye Bayyurt, Decros’un doğal taş üretim, tasarım ve işçiliğinde, global trendleri işlevsellikle harmanlayarak tasarladığını ve ürünlerini başta Avrupa, Amerika ve Avustralya olmak üzere 55 farklı ülkeye ihraç eden, sektörün önde gelen firmalarından olduğunu söyledi.

Decozone’nun ise tanınmış birçok ulusal ve uluslararası markanın dekorasyona dair çok sayıda ürün ve hizmetini bir araya getiren; Alsancak’ta mimar, iç mimar, mühendis, müteahhit ve proje sahiplerine seçimlerini kartela yerine uyarlanmış gerçek dekorlardan yapma olanağı sunan 6.500 metrekarelik bir dekorasyon ve tasarım merkezi olduğunu anlattı.

Mart ayı içerisinde Denizli ve Afyon şubeleriyle başlanacak büyümeyle 2015 yılında da tüm Ege’de şubeleşerek, büyümenin sürdürülerek bölgedeki tüm tüketicilere yapı ile ilgili kaliteli ürün ve kaliteli servisi, hesaplı alma imkânı sağlayacağını belirten Zekiye Bayyurt, yeni ödüllere aday olduklarını da anlattı.

BAYYURT GRUP HAKKINDA:

1973 yılında mühendislik şirketi olarak kurulan Bayyurt Grup, günümüzde inşaat, teknoloji, madencilik, lojistik, doğal taş üretimi, doğal taş mobilya ve aksesuar üretimi, dış ticaret, yapı ve dekorasyon malzemeleri satışı gibi birçok alanda faaliyet gösteriyor. Grup’un Türkiye dışında ABD ve Kuzey Kıbrıs’ta da yatırımları mevcut. Bayyurt Grup’un İzmir Alsancak’ta bulunan 6.500 m2 kapalı alana sahip dört katlı Decozone mağazası, Türkiye’nin en büyük yapı ve dekorasyon merkezlerinden biri konumunda.